Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Potrzebujesz skrzynki telekomunikacyjnej? Sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – reguluje to polskie prawo. U dystrybutorów znajdziemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – otwory wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z solidnego surowca i posiadać odpowiednie otwory, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt, jak również szkodliwe warunki klimatyczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki możemy zamontować np. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Priorytetowym składnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Specjalistyczne zamki doskonale spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać także o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dostosujemy je do naszych potrzeb.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]