Jak funkcjonują instalacje teletechniczne?

Odszukaj specjalistów, którzy przygotują instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po bardzo skomplikowane. W naszym kraju działają profesjonalne podmioty, które produkują urządzenia do sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze komponenty instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa infrastruktura

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, rozgałęźniki sat, odbiorniki optyczne. W sprzedaży znaleźć można także wzmacniacze magistralne, kable światłowodowe, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Moduły tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w obiektach publicznych i blokach. Firmy działające na rynku zajmują się natomiast m.in. planowaniem instalacji i produkcją konkretnych urządzeń. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i profesjonalnej instalacji – stąd niezastąpiona jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – stosowne narzędzia

Niezbędne jest również, aby sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego niezbędna jest opieka techniczna profesjonalnych przedsiębiorstw, które dostarczą właściwe narzędzia a także zaproponują wysokiej klasy moduły dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają także napraw, tym samym bardzo ważna jest opieka producenta. Jej odbiorcami są zazwyczaj deweloperzy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]