Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Dostawca silników prądu stałego - najnowszą ofertę poznasz na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od uznanych producentów

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji frezarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]