sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Wraz z ożywieniem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy nieomalże wszystko, wciąż wiele produktów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy rzeczoznawcy

Kupno złotego naszyjnika, broszki bądź pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny lub za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru albo wykona nowy. Kolejnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na ślub, komunię czy urodziny.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, albo mamy swój pomysł na broszkę bądź naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną czy też zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]