Kilka słów o kolczykach kwiatkach

Jeśli chcesz kupić kolczyki kwiatki, odwiedź tę stronę.

Od stuleci jednym z ulubionych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację, są kwiaty i ogółem przyroda. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę sporo. Wśród najistotniejszych podać trzeba bezapelacyjnie znaczne zróżnicowanie takich wzorów, które powoduje, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie powinniśmy zapominać też o interesującym wyglądzie, którym nierzadko wyróżniają się kolczyki kwiatuszki tudzież pozostała biżuteria wykorzystująca motywy florystyczne – ta bowiem idealnie współgra zarówno ze stylizacją noszoną na co dzień, jak i szykownymi, wyjściowymi kreacjami. Jak jednak wybierać kolczyki kwiatuszki, żeby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – emaliowane lub ubogacone kryształkami Swarovskiego

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę fantastycznym dopełnieniem każdego stroju – niejednokrotnie stają się nawet najbardziej wyrazistym jej akcentem. Żeby tak się jednak stało, muszą być prawidłowo dopasowane do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych przeznaczonych na oficjalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich okażą się bez wątpienia kolczyki kwiatuszki wzbogacone kryształkami bądź drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą natomiast wyglądać lepiej przy mniej oficjalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin na ogół zakłada się na sztyfty. Kolejną kategorię stanowią kolczyki wytwarzane z przedtem rzadko stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak na przykład żywica epoksydowa, drewno bądź ceramika.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne wzory bazowane na kształcie roślin

Pozostając nadal w tematyce kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył uznanie złotników. Znaczną popularnością cieszą się również wzory bazowane na sylwetce kłączy i liści. Nieco rzadziej występują – choć możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami pełnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]