Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, projekt i ozdobne kamienie, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne okazje i te, które bez problemów możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale stylowych strojów – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych kreacji. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]