Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Kliknij tutaj

Wspaniałym prezentem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, wykazujące wspaniałe właściwości optyczne. Połyskują w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd wspaniale przypomina szlachetne brylanty, używane są więc jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy także wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe odcienie: niebieski, bordowy, zielony, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również naszyjników. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wariantach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wymarzoną i piękną biżuterię. Odbiorcy często kupują proste kolczyki, chociaż popularne są także te bogato dekorowane.