Kolczyki z koralem

Jeśli potrzebujesz kolczyków z koralem, odwiedź tę stronę

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że likwidują panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada także właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali pasują właściwie do wszystkiego i nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można wkładać codziennie, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]