Ponadczasowa srebrna biżuteria

Biżuterię srebrną zamówisz na www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją człowieka i umożliwia oddanie swojego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo często zakładają kobiety oraz mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej używanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niewielkimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować lub zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]