Srebrna biżuteria dla dzieci

Więcej o biżuterii dla dzieci na www.bizuteriadladzieci.com

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabaw, czasem warto sprawić pociechom własne świecidełka. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci kupić?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Kolejnym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, gwiazdki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także czerwień, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.