Srebrne wisiorki

Dowiedz się, gdzie zamówić wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz kupić wisiorek o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]