Stylowe srebrne kolczyki

Poszukujesz kolczyków srebrnych? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej kupowanych przez Polki dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, jak również wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały doskonale, musimy dokładnie je oczyszczać i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Należy przecierać je regularnie suchą ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle rysują miękką strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.