Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, to symbol siły i bogactwa. Wiele osób wierzy, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa hamująco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można noszenie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]