Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Wyprawy - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o sporej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]