Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Więcej w temacie digital paintingu na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]