kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa mnóstwo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]