Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Kurs rysunku dla dorosłych Kraków - więcej o ofercie na domin-krakow.pl.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]