Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu Blender? Nie zwlekaj! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku bez ustanku się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz kreowania swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili znacznych wydatków – można po prostu pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Korzystanie z dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz jest dość frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które niedawno odkryli program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by przebiegał on w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży projektowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które później można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu miłośnicy animacji oraz artyści chcący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności czy też znaleźć nowe drogi ekspresji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]