Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy postawić na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym plusem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]