Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Spacer 3D – zleć wykonanie profesjonaliście.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – zadbaj o konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]