Raport danych pozafinansowych – co daje?

Potrzebujesz sprawdzić, kto przygotowuje raport danych pozafinansowych? Koniecznie skieruj się na www.pracowniaregister.pl.

Raporty danych pozafinansowych bywają coraz chętniej tworzone przez różne przedsiębiorstwa. Na ich opracowanie najchętniej decydują się wiodące marki – państwowe koncerny lub światowe holdingi, jednak docenia się je też w nieco mniejszych przedsiębiorstwach. Najpopularniejszym rodzajem raportu danych pozafinansowych jest CSR, czyli raport odpowiedzialności socjalnej. Z informacji, jakie w nim znajdziemy można dowiedzieć się na przykład jak rozkładają się proporcje kobiet i mężczyzn na najważniejszych stanowiskach kierowniczych, jak ważna jest dla firmy ekologia oraz w jakie akcje społeczne się angażuje. Dlaczego jednak warto przygotować raport danych pozafinansowych? O czym pamiętać przy jego wydaniu, by przyniósł spodziewane skutki?

Dlaczego warto przygotować raport danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych warto postawić zwłaszcza ze względu na postrzeganie firmy. Publikując raport CSR tworzymy image firmy zaangażowanej, a to rzutuje zarówno na wzrost liczby kontrahentów, jak i brak problemów z otrzymaniem późniejszych dotacji. Raport danych pozafinansowych także umożliwia zbudowanie związków z miejscowymi organizacjami oraz samorządami, a to jest bardzo istotne dla wszystkich przedsiębiorstw – zarówno niewielkich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych kompanii.

Atrakcyjny raport danych pozafinansowych

Opracowanie raportu danych pozafinansowych przyniesie oczekiwane rezultaty wyłącznie wtedy, gdy jego dane wydamy w atrakcyjnej wizualnie formule. Dlatego po opracowaniu informacji, dobrze powierzyć przygotowanie publikacji raportu doświadczonej firmie graficznej. Przez to ewentualni klienci łatwo znajdą najistotniejsze informacje, co w ogromnej mierze wpływa na ich opinie o firmie. Pamiętajmy również, że raport danych pozafinansowych jest częścią strategii formowania image’u marki – powinien zatem nawiązywać do publikowanych przez nią materiałów promocyjnych.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]