Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

Odszukaj fachowców, którzy sporządzą wirtualny spacer w Google Moja Firma.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie istotny punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danym mieście. Od tego momentu będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych usług, przedsiębiorstw lub marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniego opisu firmy, wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej oraz umieszczenie estetycznych zdjęć. Istnieje też inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma dużo zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]