Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Zajrzyj tutaj, jeżeli szukasz więcej informacji na temat wnętrz firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu osób okazja do obejrzenia takiego pomieszczenia przed wyborem oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, że poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a potem przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania pracowni, baru czy hotelu, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w celu sprzedaży budynku, aby ewentualni nabywcy mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się zamówić wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej czy dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to też wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy powierzyć jego wykonanie profesjonalnemu fotografowi.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]