czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają zwierzęciu wygodę, a równocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]