Części do Renault – gdzie je kupić?

Co powinieneś wiedzieć o Renault części?

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]