Części zamienne do samochodów Dacia – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dalsze informacje o częściach Dacia

Dacia to producent motoryzacyjny z Rumunii, który współdziała z francuską marką Renault od dnia powstania. Nad Wisłą samochody tej firmy cieszą się sporym zainteresowaniem klientów – są obszerne, sprzedawane w atrakcyjnych cenach, komfortowe, gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia można łatwo nabyć w wielu zakładach motoryzacyjnych czy sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Dużo statystyk za 2018 roku wykazuje, że najchętniej nabywanym modelem Dacii był Duster – w omawianym okresie kupiono prawie 10,000 sztuk. Na następnej pozycji znalazła się Dacia Sandero z liczbą blisko 6,5 tysiąca nabytych sztuk. Kupujący ochoczo wybierali również model Logan.

Elektryka, układ chłodniczy – te części Dacia być może zamienisz

Zgodnie ze zdaniem posiadaczy pojazdów firmy Dacia, zużyciu po kilku latach mogą ulec moduły takie jak np. kontrola układu ABS, lampy, układ hamulcowy, a także elektronika, jednak jest to normalne przy regularnej eksploatacji samochodu. Na szczęście najczęściej ulegające awariom części Dacia można kupić w bogato wyposażonych sklepach online, w których znajdziemy zarówno elementy układu hamulcowego, nadwozia, jak i wyposażenie wewnętrzne pojazdów. Za sprawą szerokiej oferty sklepów można znakomicie zatroszczyć się o każdą, nawet tak niewielką część naszego samochodu jak przyciski świateł czy uszczelki.

Zaopatrz się w części Dacia przez internet

Czemu warto zamówić części Dacia przez internet? Przede wszystkim z uwagi na sporą ofertę modułów eksploatacyjnych, a także przystępne ceny. Z asortymentu sklepów niestacjonarnych częstokroć korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też zawodowi mechanicy samochodowi, którzy szukają części do warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]