Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Kliknij tu, aby zamówić czyściwo bawełniane

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają zachować wysokie standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty są aktualnie dostępne na rynku? Co wypada wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – korzysta się z nich najczęściej w przeróżnych gałęziach przemysłu, np. na myjniach, w zakładach przemysłowych, w branży gastronomicznej oraz wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezastąpione są wytrzymałe i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, plamami z oleju, pyłem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być wykorzystane do polerowania delikatnych obiektów czy wycierania szyb. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry dłoni, a jednocześnie nadzwyczaj elastyczne, chłonne oraz mocne

Nasączane i niepylące się – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy wszelkiego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa z włókien i z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej stworzono czyściwa przeznaczone do styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis znajdziesz produkty nasączane, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być wykorzystane do sprzątania różnorodnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]