Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Więcej o profesjonalnych drukarkach 3D

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]