Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe kupisz na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne pełnią sporo funkcji – separują od zgiełku docierającego z ulicy, chronią mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne – solidność i komfort cieplny

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się dużą popularnością, z uwagi na swoje właściwości i trwałość. Naturalny materiał wygląda wspaniale i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie wykonane drewniane drzwi wejściowe cechują się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie, a mimo tego w mieszkaniu panuje komfort cieplny. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje parametry znacznym popytem wyróżniają się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, więc rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Co posiadają drzwi zewnętrzne?

Producenci oferują też przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która realizuje indywidualne wzory na zamówienie, a zarazem daje kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić wspaniale wyglądające szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą też wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, wypada także zauważyć pozostałe przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je wyłamać, bowiem w dzisiejszych czasach coraz częściej zaopatrzone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom znakomitą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Przy produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najlepszej jakości impregnatów, które osłaniają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]