Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Dalsze informacje o etykietach na wódkę.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na wesele, Sylwestra lub urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność czy dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych kolorach oraz wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Udekoruj swoje przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne wina, soki bądź nalewki, a następnie wręczasz je rodzinie albo kolegom nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]