Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Jeśli chcesz kupić bryczesy do jazdy konnej, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący również łydki i uda. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są też walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]