Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jeśli chcesz zamówić butelki szklane na soki w hurcie, zobacz tutaj.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne marki, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, smacznym czy też unikalnym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoje. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików najlepiej od polskiego dostawcy

Jasne jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, oliwę lub pasztety, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno formą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach z reguły można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoje i inne elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (świetne do przechowywania soków, piwa czy wina) i słoiczki. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z słoikami bądź butelkami hurtowo można także kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]