ochronna przyłbica, maseczka z przyłbicą

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, na skroś przeistoczyła nasze relacje społeczne oraz życie. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek używania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed realnym zagrożeniem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do kina bądź supermarketu, gdzie najczęściej przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na usta i nos maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Mini przyłbica – komfortowa i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy z całą pewnością docenią także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]