Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór właściwego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Nieskomplikowane w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej struktury.