środki czystości sklep internetowy, profesjonalna chemia gospodarcza

Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalna chemia gospodarcza

Żeby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi tłustych osadów, wykwitów pleśni, graffiti czy też kamienia kotłowego.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]