Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Potrzebujesz celebrytek? Wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazda, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]