Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Dowiedz się, gdzie kupić drzwi wewnętrzne drewniane.

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to organiczny surowiec, który należycie pielęgnowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Dzisiejsza technologia umożliwia bardzo dobre łączenie parametrów drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją termiczną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie wypaczają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, zabezpieczone lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem i krocie innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są także na wymiar

Chciałbyś zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych wymiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, ornamentowymi lub piaskowanymi, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]