drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na rynku sprawił, iż jego fachowcy zapewniają konsumentom wysoką jakość usług oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale także wysoka funkcjonalność, osiągnięte dzięki zastosowaniu w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech wartości: zadowolenia klienta, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także pełnego komfortu użytkowania.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się ogromną troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to znakomity wybór dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale w pełni funkcjonalnych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższą wygodę – wydajnie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów – są one wyposażone w systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieszablonowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wytwarzane są zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również w obszarze kontaktów z klientem. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, idealnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale też ich formatu.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]