Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Sprawdź, gdzie kupić baniak do wina

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]