Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Więcej o sztucznych rzęsach

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Współcześnie nawet te, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą chwytać za serce porywającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z czego są one produkowane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – z jedwabiu, a może z futra norek syberyjskich?

Przedłużane rzęsy to niezawodna i prosta metoda na olśniewające podkreślenie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą trwałe i zapierające dech rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy przylepić cały pasek do górnej powieki nieco ponad linią naturalnych rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast idealnie zagęścić włoski, lecz można je wykorzystać tylko na zewnętrznych kącikach oczu. Obecne w sklepach fasony rzęs są wytwarzane z najwyższej jakości polimerów, np. poliestru, ale również z naturalnych surowców, jak np. wyjaławiane ludzkie włosy, włoski pozyskane z norek syberyjskich bądź jedwab. Aktualnie powodzenie zyskują również rzęsy wegańskie.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne powinny być delikatne, by nie przeciążać oka i dawać najwyższy maksymalną wygodę, a zarazem proste aplikacji i nadzwyczaj wytrzymałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które wyśmienicie sprawdzą się na szykownych kolacjach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, że do ich zakładania niezbędne są odpowiednie przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji uczuleniowej, jak również szczypczyki. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, skórę zaleca się posmarować odpowiednią odżywką, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]