Rolety dzień i noc – dla fanów pełnej kontroli

Rolety dzień i noc są jednym z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc to znakomita opcja do wnętrza dla wszystkich tych, którzy chcą kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. To również fantastyczny pomysł na zaaranżowanie pokoju, który zapewni nam odrobinę prywatności – do gabinetu, sypialni albo pokoju dziecka, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najbardziej lubianym rodzajem rolet dzień noc jest zebra. Wyrób dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach – standardowym, mini oraz na wymiar.

Roleta dzień noc w salonie i pokoju dziecka

Popularna roleta dzień noc zebra to model składający się z pasków w różnych barwach. Trójkolorowy materiał lub rolety w pasy o tej samej barwie, ale różnych odcieniach, to następna propozycja na zaaranżowanie i ożywienie Twojego wnętrza.
Do jakiego pomieszczenia będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieskończone. Odpowiednio dobrana barwa stonuje lub ożywi atmosferę wnętrza. Mini roleta dzień noc gwarantuje umiarkowany poziom zaciemnienia, dlatego trafionym pomysłem jest zamontowanie jej w pokoju gościnnym lub innych pomieszczeniach, gdzie nie życzymy sobie zbyt wiele światła, ale nie potrzebujemy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być także pokój noworodka lub łazienka.

Rolety dzień noc – zastosowanie

Oprócz wymienionych powyżej pomieszczeń, w których nadmiar światła może przeszkadzać w odpoczynku lub drzemce, istnieje jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pomieszczeniu, gdzie duża powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień i noc, która pomoże Ci w regulacja zaciemnienia lub poziomu światła , przykładowo, podczas wieczornego seansu z rodziną.
Rolety dzień i noc pasują również do każdego współczesnego wnętrza, w którym nie sprawdzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza funkcją zaciemniającą – pełnią także rolę dekoracyjną. Szerokie spektrum kolorystyczne i nowoczesne wzornictwo powodują, że wnętrze może nabrać nowatorskiego bądź minimalistycznego charakteru. Reasumując: po rolety dzień i noc sięgnij, jeżeli chcesz uzyskać efekt częściowego zaciemnienia.