Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie odmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Dzięki takiej przesłonie można dodać koloru dowolnym wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zazwyczaj poliester – łatwy do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne oraz okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy typ zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą liczbą segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można nabyć w bardzo zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i właściwie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, stąd zwolenników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.