słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]