Zalety boksów dachowych – opływowy kształt i duża ladowność

Kup boks dachowy na http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować dużą liczbę bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]