Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Potrzebujesz shuttersów? Sprawdź skyshutters.pl.

Urządzając pomieszczenia, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. Najczęściej wybiera się tradycyjne rozwiązanie, to znaczy zasłony oraz firanki, które czasem zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się i można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od fantazji domowników. Producenci wykonują je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt pilśniowych. Shuttersy montuje się głównie na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się wciąż dość rzadko, ale każdy z nas na pewno przyjrzał się im w telewizji bądź w kinie, bowiem te okiennice są często wykorzystywane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA oraz w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy bardzo dobrze komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie wyglądają, mają one także przydatne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: latem ograniczać gromadzenie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na przeważającej większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co powoduje, iż są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nader stylowy wygląd, w wyniku czego podwyższają wartość nieruchomości. Należy dodatkowo zaakcentować, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez stosowania żyłek, co posiadacze psotnych zwierząt oraz rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się zwisające łańcuszki, uznają zapewne za dodatkowy atut.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]