Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Kraków architekt. Uzyskaj więcej informacji na joannaklusak.com

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w ustawnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitoruje postęp prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a w tym samym czasie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie czy pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może też opracować plan funkcjonalnych i pojemnych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]