Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Dowiedz się więcej o sporządzaniu projektów wnętrz mieszkań Kraków. Zajrzyj tutaj

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]