Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Zainteresowany domy drewniane projekty? Zajrzyj tutaj.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale są również wygodne. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z murowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki zastosowanym elementom dają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Kolejnym walorem jest mała grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować również poza sezonem, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]