Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Dowiedz się wszystkiego o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne firmy wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla dużych firm

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego świetnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]