Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Dowiedz się, jak zamówić catering do firm. Zajrzyj tu.

Negocjacje biznesowe, sympozjum bądź warsztaty – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające z reguły po 6-8 godzin, częstokroć także przez 2-3 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których trudno jest zjeść sycący obiad w najbliższej jadłodajni. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – zadba o to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają wszak uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc samodzielnie przyszykowane czy też kupione po drodze w sklepie sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał również o komfort uczestników.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]